Regulamin

Zestawymaturalne.pl dostarcza treści, które mają na celu przygotować ucznia do matury z języka polskiego. Odpłatna część treści nie może być rozpowszechniana bez zgody właścicieli serwisu ze względu na prawa autorskie. Użytkownik ma prawo do rezygnacji z zamówienia i zwrotu pieniędzy w uzasadnionym przypadku, jeśli zamówienie nie spełni jego oczekiwań.

Spis treści
1. Korzystanie z zasobów
2. Prawa autorskie
3. Przebieg i bezpieczeństwo transakcji
4. Reklamacje i zwroty
5. Dane

1. Korzystanie z zasobów
Użytkownik korzystając z usług strony Zestawymamturalne.pl może wykorzystywać zawarte w serwisie obrazy, pisma, utwory lub inne treści tylko i wyłącznie do celów niekomercyjnych i osobistych. Użytkownik nie ma prawa do przywłaszczania sobie treści, pobierając zawartość strony i dystrybuując ją dalej. Z wyjątkiem przypadków wyraźnie określonych w Regulaminie, nie można, modyfikować, kopiować ani rozpowszechniać treści uzyskanych w niniejszym serwisie lub usług dostarczonych za jego pośrednictwem. Zestawymaturalne.pl zastrzega sobie prawo do odmówienia przeprowadzenia transakcji z Użytkownikiem, który nie przestrzega Regulaminu lub wyciągnięcia wobec niego konsekwencji oraz żądania zadośćuczynienia.

2. Prawa autorskie
Serwis oraz jego zawartość są chronione przez prawo krajowe i unijne na terenie Polski oraz poza jej granicami. Wartości niematerialne serwisu udostępnione w obrębie witryny lub za jej pośrednictwem należą do Zestawymaturalne.pl, współpracowników oraz współtwórców Serwisu. Nie należy łamać praw autorskich, a w szczególności wykorzystywać zawartość strony do działalności komercyjnej. Treści mogą służyć Użytkownikom dla celów osobistych przy poszanowaniu praw autorskich. Bez zgody Serwisu zabrania się publicznego wykorzystywania treści dostępnych na stronie lub manipulowania nią w jakikolwiek sposób.

3. Przebieg i bezpieczeństwo transakcji
Bezpieczeństwo transakcji oraz obsługę płatności zapewnia serwis przelewy24.pl, dzięki czemu każda płatność jest księgowana natychmiastowo i od razu przystępujemy do realizacji zamówienia. Wpłaty można dokonać z każdego banku, konta internetowego lub za pośrednictwem np. urzędu pocztowego.

4. Reklamacje i zwroty
W przypadku niezadowolenia z zakupu, niezrealizowania transakcji z przyczyn technicznych lub innych rzeczowych argumentów przysługuje Użytkownikom prawo do zwrotu pieniędzy. Wszelkie reklamacje będą rozpatrywane w okresie krótszym niż 30 dni. Roszczenia należy kierować na adres hello@zestawymaturalne.pl

5. Dane
Zestawymaturalne.pl ma siedzibę w Gdańsku 80-299 przy ulicy Afrodyty 1. Właścicielem serwisu jest Sławomir Staniszewski.

matura ustna z polskiego
Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?